Velkommen til Nordlo i Haugesund

Vi i Nordlo i Haugesund er en totalleverandør av
IT-løsninger til bedrifter på Haugalandet, Sunnhordland, Hardanger og Kvinnherad.

Nært samarbeid og engasjement

Langs vestkysten av Norge i Rogaland fylke så finner vi Haugesund, og i Nordsjø Kontorpark har vi i Nordlo hatt kontor siden 2021.

Ved å ha en nær relasjon og et nært samarbeid med kundene våre, strekker vi oss ekstra langt, for å levere de sikreste og beste IT-tjenestene utfra bedriftens virksomhet og behov. Som totalleverandør hjelper vi våre kunder gjennom hele prosjektet fra planlegging og beskrivelse, til gjennomføring, forvaltning og vedlikehold.

Vi er 12 dyktige ansatte som har som mål å forenkle våre kunders IT-hverdag. Vi har tilgjengelig helpdesk for våre kunder alle hverdager fra kl 08-16, og mange utfordringer løses enklest via fjernstyring.

Snarveier:

Fjernstyring (Windows) -> 
Fjernstyring (Mac) ->
SMA -> 
Hjemmekontor -> 
Webmail ->

Velkommen til Nordlo i Haugesund

Support

Telefon: 09456

E-post: haugesund@nordlo.com

Salgskonsulent

Halvor Forberg

Telefon: 928 627 37

E-post: halvor.forberg@nordlo.com

Daglig leder

Tore Solberg

Telefon: 982 176 45

E-post: tore.solberg@nordlo.com

Ansatte i Haugesund

Tore Solberg, CEO
tore.solberg@nordlo.com

Kjetil Simonsen, CTO
kjetil.simonsen@nordlo.com

Stian Steensnæs, Administrasjon og økonomi
stian.steensnes@nordlo.com

Roy Aase, Supportkonsulent
roy.aase@nordlo.com

Halvor Forberg, Salgskonsulent
halvor.forberg@nordlo.com

Magnus Flatnes Nuntun, Systemkonsulent
magnus.nuntun@nordlo.com

Erlend Valde Vidareid, Senior systemkonsulent
erlend.vidareid@nordlo.com

Morten Wik, Senior systemkonsulent
morten.wik@nordlo.com

Glenn M. Hinderaker, Senior systemkonsulent
glenn.hinderaker@nordlo.com

Ståle Gismervik, Senior systemkonsulent
stale.gismervik@nordlo.com

Frøya Vegrim, Systemkonsulent
froya.vegrim@nordlo.com

Alexander Dagsland, Systemkonsulent
alexander.dagsland@nordlo.com

Vil du komme i kontakt?

Vi elsker kundedialoger og utfordringer. Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg!

  • Avsnittsavdelare

  • Avsnittsavdelare