Vi finnes her

Uansett om du allerede samarbeider med oss eller bare er nysgjerrig på hvordan vi kan hjelpe deg med å vokse – ta kontakt med oss!

Vi finnes mange steder

Med en lokal tilstedeværelse på rundt 40 steder i Norden, kan du sannsynligvis finne oss rundt hjørnet, og vi er aldri lenger enn en samtale unna.

Hvis du vil vite mer om Nordlo og hva vi kan gjøre for deg, så slå opp Nordlo-kontoret i rullegardinlisten som er nærmest deg og send en e-post. Hvis du allerede jobber med oss ​​og trenger hjelp med noe, kan du kontakte supporten vår.

Hvis du har spørsmål om anskaffelse eller utdanning, bruk kontaktinformasjonen nedenfor.

Anskaffelse:
Jonas Forss
Tel: +46(0)72-206 54 27
jonas.forss@nordlo.com

Nordlo Utbildning
Jan-Gunnar Nergård
Kristallen
754 50 Uppsala 
Tel: +46 (0)70-874 70 28
nordloutbildning@nordlo.com

 

Velg lokalt kontor:

Sted

Bergen, Norge

Nordlo Bergen, Norge

Fantoftveien 38

5072 Bergen

Telephone: +47 55 36 20 20

Email: bergen@nordlo.com

Salgssjef

Eirik Gaarden

Telephone: +47 982 83 567

Email: eirik.gaarden@nordlo.com

CEO

Bjørn André Lerøen

Telephone: +47 905 29 845

Email: bjorn.leroen@nordlo.com

Velg kontor

Borås

Nordlo Borås

Katrinedalsgatan 22

504 51 BORÅS

Telephone: +46 (0)33-430 09 00

Email: boras@nordlo.com

Support

Telephone: +46 (0)33-430 09 10

Email: support@nordlo.com

Selger

Per Bidemyr

Email: per.bidemyr@nordlo.com

CEO

Per Bidemyr

Email: per.bidemyr@nordlo.com

Eskilstuna

Nordlo Eskilstuna

Kungsgatan 96

632 21 ESKILSTUNA

Telephone: +46 (0)16-403 00 90

Email: eskilstuna@nordlo.com

Selger

Zebastian Bornemar

Telephone: +46 (0)76 310 83 01

Email: zebastian.bornemar@nordlo.com

CEO

Robert Öhlin

Email: robert.ohlin@nordlo.com

Falköping

Nordlo Falköping

Prästgårdsgatan 16

521 43 FALKÖPING

Telephone: +46 (0)500-44 46 20

Email: falkoping@nordlo.com

Salgssjef

Jan Doverfors

Email: jan.doverfors@nordlo.com

CEO

Torbjörn Halldén

Email: torbjorn.hallden@nordlo.com

Falun

Nordlo Falun

Norra Järnvägsgatan 25

791 35 FALUN

Telephone: +46 (0)23-78 88 00

Email: falun@nordlo.com

Selger

André Lunneborg

Email: andre.lunneborg@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

Email: andreas.gardsback@nordlo.com

Gävle

Nordlo Gävle

Lötängsgatan 13

803 01 GÄVLE

Telephone: +46 (0)26-66 55 00

Email: gavle@nordlo.com

Selger

Rickard Forsberg

Email: rickard.forsberg@nordlo.com

CEO

Daniel Blomquist

Email: daniel.blomquist@nordlo.com

Göteborg City

Nordlo Göteborg City

Odinsgatan 11

411 03 Göteborg

Telephone: +46 (0)31-703 56 00

Email: goteborgcity@nordlo.com

Salgssjef

Karl Nilja

Telephone: +46 (0)709 52 92 18

Email: karl.nilja@nordlo.com

CEO

Claes Willén

Email: claes.willen@nordlo.com

Göteborg Lindholmen

Nordlo Improve

Miraallén 4

417 58 Göteborg

Telephone: +46 (0)31-300 00 50

Email: goteborglindholmen@nordlo.com

Salgssjef

Ola Hammarstedt

Telephone: +46 (0)736-84 04 09

Email: ola.hammarstedt@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

Email: mats.franzen@nordlo.com

Halmstad

Nordlo Halmstad

Karl XI:s väg 33

302 94 HALMSTAD

Telephone: +46 (0)35-15 29 15

Email: halmstad@nordlo.com

Salgssjef

Johan Berg

Email: Johan.B.Berg@nordlo.com

CEO

David Pålsson

Email: david.palsson@nordlo.com

Helsingborg

Nordlo Helsingborg

Florettgatan 14

254 67 HELSINGBORG

Telephone: +46 (0)720 71 30 10

Email: helsingborg@nordlo.com

CEO

Jonas Nilsson

Telephone: +46 (0)720 71 30 10

Email: jonas.nilsson@nordlo.com

Jönköping

Nordlo Jönköping

Herkulesvägen 10

553 03 JÖNKÖPING

Telephone: +46 (0)36-440 07 00

Email: jonkoping@nordlo.com

Salgssjef

Martin Gårdenheim

Email: martin.gardenheim@nordlo.com

CEO

Paula Ahlander

Email: paula.ahlander@nordlo.com

Kalmar

Nordlo Sydost

Slöjdaregatan 5

393 66 KALMAR

Telephone: +46 (0)480-193 25

Email: kalmar@nordlo.com

Salgssjef

Johannes Samuelsson

Email: johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

Email: magnus.soderberg@nordlo.com

Karlshamn

Nordlo Sydost

Sölvesborgsvägen 37

374 32 Karlshamn

Telephone: +46 (0)454-75 11 00

Support

Email: support@netcomp.se

Salgssjef

Johannes Samuelsson

Email: johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

Email: magnus.soderberg@nordlo.com

Karlskrona

Nordlo Sydost

Telephone: +46 (0)455-300210

Salgssjef

Johannes Samuelsson

Email: johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

Email: magnus.soderberg@nordlo.com

Lidköping

Nordlo Lidköping

Sockerbruksgatan 20

531 40 LIDKÖPING

Telephone: +46 (0)500-44 46 20

Email: lidkoping@nordlo.com

Salgssjef

Jan Doverfors

Email: jan.doverfors@nordlo.com

CEO

Torbjörn Halldén

Email: torbjorn.hallden@nordlo.com

Linköping

Nordlo Linköping

Norra Oskarsgatan 18

852 73 LINKÖPING

Telephone: +46 (0)13-470 88 60

Email: linkoping@nordlo.com

Salgssjef

Mikael Skjärvold

Email: mikael.skjarvold@nordlo.com

CEO

Andreas Jonsson

Email: andreas.jonsson@nordlo.com

Ljungby

Nordlo Ljungby

Viaduktgatan 1

341 32 LJUNGBY

Telephone: +46 (0)372-73 45 00

Email: ljungby@nordlo.com

Salgssjef

Åse Thuveson

Email: ase.thuveson@nordlo.com

CEO

Björn Andersson

Email: bjorn.andersson@nordlo.com

Lund

Nordlo Lund

Medicon Village, Hus 301, Scheelevägen 2

223 81 LUND

Telephone: +46 (0)46-25 98 00

Email: lund@nordlo.com

CEO

Johanna Magnelin

Telephone: +46 (0)73 374 70 69

Email: johanna.magnelin@nordlo.com

Malmö

Nordlo Malmö

Krusegatan 19

212 25 MALMÖ

Telephone: +46 (0)40-25 98 00

Email: malmo@nordlo.com

CEO

Johanna Magnelin

Telephone: +46 (0)73 374 70 69

Email: johanna.magnelin@nordlo.com

Malung

Nordlo Malung

Thorolfsvägen 1

782 30 MALUNG

Telephone: +46 (0)280-719 99

Email: malung@nordlo.com

Salgssjef

André Lunneborg

Email: andre.lunneborg@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

Email: andreas.gardsback@nordlo.com

Norrköping

Nordlo Norrköping

Fjärilsgatan 5

603 61 NORRKÖPING

Telephone: +46 (0)11-473 29 00

Email: norrkoping@nordlo.com

Salgssjef

Mikael Skjärvold

Email: mikael.skjarvold@nordlo.com

CEO

Andreas Jonsson

Email: andreas.jonsson@nordlo.com

Nyköping

Nordlo Nyköping

Bagaregatan 2

611 31 NYKÖPING

Telephone: +46 (0)155-29 37 00

Email: nykoping@nordlo.com

Salgssjef

Niclas Österlund

Email: niclas.osterlund@nordlo.com

CEO

Anders Strömsten

Email: anders.stromsten@nordlo.com

Ronneby

Nordlo Sydost

Soft Center Etapp III

372 25 RONNEBY

Telephone: +46 (0)457-191 95

Email: ronneby@nordlo.com

Salgssjef

Johannes Samuelsson

Email: johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

Email: magnus.soderberg@nordlo.com

Skellefteå

Nordlo Skellefteå

Skeppargatan 19

931 32 SKELLEFTEÅ

Telephone: +46 (0)910-711 400

Email: skelleftea@nordlo.com

Salgssjef

Peder Gustavsson

Email: peder.gustavsson@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

Email: andreas.gardsback@nordlo.com

Skövde

Nordlo Skövde

Norregårdsvägen 2B

541 34 SKÖVDE

Telephone: +46 (0)500-44 46 20

Email: skovde@nordlo.com

Salgssjef

Jan Doverfors

Email: jan.doverfors@nordlo.com

CEO

Torbjörn Halldén

Email: torbjorn.hallden@nordlo.com

Stockholm City

Nordlo Stockholm City

Norra Stationsgatan 61

113 43 Stockholm

Telephone: +46 (0)8-692 92 00

Email: stockholmcity@nordlo.com

Salgssjef

Jonas Forss

Email: jonas.forss@nordlo.com

CEO

Claes Willén

Email: claes.willen@nordlo.com

Stockholm Kista

Nordlo Improve

Skalholtsgatan 9

164 40 Kista

Telephone: +46 (0)31-300 00 50

Email: stockholmkista@nordlo.com

Salgssjef

Anette Vejdegren

Email: anette.vejdegren@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

Email: mats.franzen@nordlo.com

Stockholm Liljeholmen

Nordlo Stockholm Liljeholmen

Årstaängsvägen 21C

117 43 STOCKHOLM

Telephone: +46 (0)8-51784400

Email: stockholmliljeholmen@nordlo.com

Salgssjef

Gustav Tjernström

Email: gustav.tjerstrom@nordlo.com

CEO

Jonas Norberg

Email: jonas.norberg@nordlo.com

Sälen

Nordlo Sälen

Långmorvägen 17

780 67 SÄLEN

Telephone: +46 (0)280-719 99

Email: salen@nordlo.com

Salgssjef

André Lunneborg

Email: andre.lunneborg@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

Email: andreas.gardsback@nordlo.com

Södertälje

Nordlo Södertälje

Morabergsvägen 33B

152 42 SÖDERTÄLJE

Telephone: +46 (0)8-51784400

Email: sodertalje@nordlo.com

Salgssjef

Gustav Tjernström

Email: gustav.tjerstrom@nordlo.com

CEO

Jonas Norberg

Email: jonas.norberg@nordlo.com

Tranås

Nordlo Tranås

Storgatan 41

573 32 TRANÅS

Telephone: +46 (0)140-101 60

Email: tranas@nordlo.com

Salgssjef

Martin Gårdenheim

Email: martin.gardenheim@nordlo.com

CEO

Paula Ahlander

Email: paula.ahlander@nordlo.com

Trollhättan

Nordlo Improve

Mellanvägen 7

461 38 TROLLHÄTTAN

Telephone: +46 (0)31-300 00 50

Email: trollhattan@nordlo.com

Salgssjef

Mats Franzén

Email: mats.franzen@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

Email: mats.franzen@nordlo.com

Uppsala

Nordlo Uppsala

Axel Johanssons gata 6B

754 50 UPPSALA

Telephone: +46 (0)18-56 75 00

Email: uppsala@nordlo.com

Salgssjef

Jonas Berggren

Email: jonas.berggren@nordlo.com

CEO

Anders Gester

Email: anders.gester@nordlo.com

Vennesla, Norge

Nordlo Vennesla, Norge

Hunsfos Næringspark

PM5, 4Etg, NORGE

Telephone: +47 38 13 70 00

Email: vennesla@nordlo.com

Support

Telephone: +47 90 02 03 01

Salg

Lasse Johnson

Telephone: +47 41 85 15 12

Email: lasse.johnson@nordlo.com

CEO

Geir Sandaker

Email: geir.sandaker@nordlo.com

Växjö

Nordlo Växjö

Box 441, Södra Vallviksvägen 8

351 06 VÄXJÖ

Telephone: +46 (0)470-77 99 99

Email: vaxjo@nordlo.com

Salgssjef

Åse Thuveson

Email: ase.thuveson@nordlo.com

CEO

Björn Andersson

Email: bjorn.andersson@nordlo.com

Örebro

Nordlo Örebro

Boställsvägen 7

702 27 ÖREBRO

Telephone: +46 (0)19-20 71 10

Email: info.orebro@nordlo.com

Salgssjef

Tomas Asklöv

Telephone: +46(0)70-9261606

Email: tomas.asklov@nordlo.com

CEO

Mathias Ljungsten

Telephone: +46 (0)70-570 20 84

Email: mathias.ljungsten@insignis.se