Vi finnes her

Uansett om du allerede samarbeider med oss eller bare er nysgjerrig på hvordan vi kan hjelpe deg med å vokse – ta kontakt med oss!

Vi finnes mange steder

Med en lokal tilstedeværelse på rundt 40 steder i Norden, kan du sannsynligvis finne oss rundt hjørnet, og vi er aldri lenger enn en samtale unna.

Hvis du vil vite mer om Nordlo og hva vi kan gjøre for deg, så slå opp Nordlo-kontoret i rullegardinlisten som er nærmest deg og send en e-post. Hvis du allerede jobber med oss ​​og trenger hjelp med noe, kan du kontakte supporten vår.

Hvis du har spørsmål om anskaffelse eller utdanning, bruk kontaktinformasjonen nedenfor.

Anskaffelse:
Jonas Forss
Tel: +46(0)72-206 54 27
jonas.forss@nordlo.com

Nordlo Utbildning
Jan-Gunnar Nergård
Kristallen
754 50 Uppsala 
Tel: +46 (0)70-874 70 28
nordloutbildning@nordlo.com

 

Velg lokalt kontor:

Velg land
Sted

Bergen, Norge

Nordlo i Bergen, Norge

Fantoftveien 38

5072 Bergen

Telefon:+47 55 36 20 20

E-post:bergen@nordlo.com

Salgssjef

Eirik Gaarden

Telefon:+47 982 83 567

E-post:eirik.gaarden@nordlo.com

CEO

Bjørn André Lerøen

Telefon:+47 905 29 845

E-post:bjorn.leroen@nordlo.com

Velg kontor

Borås

Nordlo Borås

Katrinedalsgatan 22

504 51 BORÅS

Telefon:+46 (0)33-430 09 00

E-post:boras@nordlo.com

Support

Telefon:+46 (0)33-430 09 10

E-post:support@nordlo.com

Selger

Per Bidemyr

E-post:per.bidemyr@nordlo.com

CEO

Per Bidemyr

E-post:per.bidemyr@nordlo.com

Eskilstuna

Nordlo Eskilstuna

Kungsgatan 96

632 21 ESKILSTUNA

Telefon:+46 (0)16-403 00 90

E-post:eskilstuna@nordlo.com

Selger

Elias Flink

Telefon:+46 (0) 73-461 83 51

E-post:elias.flink@nordlo.com

adm.dir.

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Falköping

Nordlo Falköping

Prästgårdsgatan 16

521 43 FALKÖPING

Telefon:+46 (0)500-44 46 20

E-post:falkoping@nordlo.com

Salgssjef

Jan Doverfors

E-post:jan.doverfors@nordlo.com

CEO

Torbjörn Halldén

E-post:torbjorn.hallden@nordlo.com

Falun

Nordlo Falun

Hantverkaregatan 6

791 60 FALUN

Telefon:+46 (0)23-78 88 00

E-post:falun@nordlo.com

Selger

André Lunneborg

E-post:andre.lunneborg@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Gävle

Nordlo Gävle

Lötängsgatan 13

803 01 GÄVLE

Telefon:+46 (0)26-66 55 00

E-post:gavle@nordlo.com

Selger

Rickard Forsberg

E-post:rickard.forsberg@nordlo.com

adm.dir.

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Göteborg City

Nordlo Göteborg City

Odinsgatan 11

411 03 Göteborg

Telefon:+46 (0)31-703 56 00

E-post:goteborgcity@nordlo.com

Salgssjef

Karl Nilja

Telefon:+46 (0)709 52 92 18

E-post:karl.nilja@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

Göteborg Lindholmen

Nordlo Improve

Miraallén 4

417 58 Göteborg

Telefon:+46 (0)31-300 00 50

E-post:goteborglindholmen@nordlo.com

Salgssjef

Ola Hammarstedt

Telefon:+46 (0)736-84 04 09

E-post:ola.hammarstedt@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

Halmstad

Nordlo Halmstad

Karl XI:s väg 33

302 94 HALMSTAD

Telefon:+46 (0)35-15 29 15

E-post:halmstad@nordlo.com

Säljchef

Daniel Renemark

Telefon:+46(0)72 058 35 41

E-post:daniel.renemark@nordlo.com

CEO

David Pålsson

E-post:david.palsson@nordlo.com

Haugesund, Norge

Nordlo Haugesund, Norge

Deco-bygget Longhammarvegen 28

5536 Haugesund

Telefon:09 456

E-post:haugesund@nordlo.com

CEO

Tore Solberg

Telefon:982 17 645

E-post:tore.solberg@nordlo.com

Helsingborg

Nordlo Helsingborg

Florettgatan 14

254 67 HELSINGBORG

Telefon:+46 (0)720 71 30 10

E-post:helsingborg@nordlo.com

Salgssjef

Per-Arne Sandström

E-post:per-arne.sandstrom@nordlo.com

CEO

Jonas Nilsson

Telefon:+46 (0)720 71 30 10

E-post:jonas.nilsson@nordlo.com

Jönköping

Nordlo Jönköping

Herkulesvägen 10

553 03 JÖNKÖPING

Telefon:+46 (0)36-440 07 00

E-post:jonkoping@nordlo.com

Salgssjef

Martin Gårdenheim

E-post:martin.gardenheim@nordlo.com

CEO

Paula Ahlander

E-post:paula.ahlander@nordlo.com

Kalmar

Nordlo Sydost

Slöjdaregatan 5

393 66 KALMAR

Telefon:+46 (0)480-193 25

Support

E-post:support.sydost@nordlo.com

Salgssjef

Johannes Samuelsson

E-post:johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

E-post:magnus.soderberg@nordlo.com

Karlshamn

Nordlo Sydost

Sölvesborgsvägen 37

374 32 Karlshamn

Telefon:+46 (0)454-75 11 00

Support

E-post:support@netcomp.se

Salgssjef

Johannes Samuelsson

E-post:johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

E-post:magnus.soderberg@nordlo.com

Karlskrona

Nordlo Sydost

Telefon:+46 (0) 454-75 11 00

Support

E-post:support.sydost@nordlo.com

Salgssjef

Johannes Samuelsson

E-post:johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

E-post:magnus.soderberg@nordlo.com

Lidköping

Nordlo Lidköping

Sockerbruksgatan 20

531 40 LIDKÖPING

Telefon:+46 (0)500-44 46 20

E-post:lidkoping@nordlo.com

Salgssjef

Jan Doverfors

E-post:jan.doverfors@nordlo.com

CEO

Torbjörn Halldén

E-post:torbjorn.hallden@nordlo.com

Linköping

Nordlo Linköping

Norra Oskarsgatan 18

852 73 LINKÖPING

Telefon:+46 (0)13-470 88 60

E-post:linkoping@nordlo.com

Salgssjef

Mikael Skjärvold

E-post:mikael.skjarvold@nordlo.com

CEO

Andreas Jonsson

E-post:andreas.jonsson@nordlo.com

Ljungby

Nordlo Ljungby

Kånnavägen 40

34131 Ljungby

Telefon:+46 (0)372-73 45 00

E-post:ljungby@nordlo.com

Salgssjef

Åse Thuveson

E-post:ase.thuveson@nordlo.com

CEO

Björn Andersson

E-post:bjorn.andersson@nordlo.com

Lund

Nordlo Lund

Medicon Village, Hus 301, Scheelevägen 2

223 81 LUND

Telefon:+46 (0)46-25 98 00

E-post:lund@nordlo.com

Salgssjef

Per-Arne Sandström

E-post:per-arne.sandstrom@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

E-post:magnus.soderberg@nordlo.com

Malmö

Nordlo Malmö

Krusegatan 19

212 25 MALMÖ

Telefon:+46 (0)40-25 98 00

E-post:malmo@nordlo.com

Salgssjef

Per-Arne Sandström

E-post:per-arne.sandstrom@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

E-post:magnus.soderberg@nordlo.com

Malung

Nordlo Malung

Thorolfsvägen 1

782 30 MALUNG

Telefon:+46 (0)280-719 99

E-post:malung@nordlo.com

Salgssjef

André Lunneborg

E-post:andre.lunneborg@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Norrköping

Nordlo Norrköping

Fjärilsgatan 5

603 61 NORRKÖPING

Telefon:+46 (0)11-473 29 00

E-post:norrkoping@nordlo.com

Salgssjef

Mikael Skjärvold

E-post:mikael.skjarvold@nordlo.com

CEO

Andreas Jonsson

E-post:andreas.jonsson@nordlo.com

Nyköping

Nordlo Nyköping

Bagaregatan 2

611 31 NYKÖPING

Telefon:+46 (0)155-29 37 00

E-post:nykoping@nordlo.com

Salgssjef

Niclas Österlund

E-post:niclas.osterlund@nordlo.com

CEO

Anders Strömsten

E-post:anders.stromsten@nordlo.com

Ronneby

Nordlo Sydost

Soft Center Etapp III

372 25 RONNEBY

Telefon:+46 (0)457-191 95

E-post:ronneby@nordlo.com

Support

E-post:support.sydost@nordlo.com

Salgssjef

Johannes Samuelsson

E-post:johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

E-post:magnus.soderberg@nordlo.com

Sarpsborg, Norge

Nordlo Sarpsborg, Norge

Skjebergveien 9

1738 Borgenhaugen

Telefon:+47 69015950

E-post:sarpsborg@nordlo.com

Teamleder salg

Anneli Waleniussen

Telefon:45860261

E-post:anneli.waleniussen@nordlo.com

CEO

Rune Johannessen

Telefon:+47 93019304

E-post:rune.johannessen@nordlo.com

Velg kontor

Skellefteå

Nordlo Skellefteå

Skeppargatan 19

931 32 SKELLEFTEÅ

Telefon:+46 (0)910-711 400

E-post:skelleftea@nordlo.com

Salgssjef

Peder Gustavsson

E-post:peder.gustavsson@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Skövde

Nordlo Skövde

Norregårdsvägen 2B

541 34 SKÖVDE

Telefon:+46 (0)500-44 46 20

E-post:skovde@nordlo.com

Salgssjef

Jan Doverfors

E-post:jan.doverfors@nordlo.com

CEO

Torbjörn Halldén

E-post:torbjorn.hallden@nordlo.com

Stockholm City

Nordlo Stockholm City

Norra Stationsgatan 61

113 43 Stockholm

Telefon:+46 (0)8-692 92 00

E-post:stockholmcity@nordlo.com

Salgssjef

Jonas Forss

E-post:jonas.forss@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

Stockholm Kista

Nordlo Improve

Skalholtsgatan 9

164 40 Kista

Telefon:+46 (0)31-300 00 50

E-post:stockholmkista@nordlo.com

Salgssjef

Anette Vejdegren

E-post:anette.vejdegren@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

Sälen

Nordlo Sälen

Långmorvägen 17

780 67 SÄLEN

Telefon:+46 (0)280-719 99

E-post:salen@nordlo.com

Salgssjef

André Lunneborg

E-post:andre.lunneborg@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Trollhättan

Nordlo Improve

Mellanvägen 7

461 38 TROLLHÄTTAN

Telefon:+46 (0)31-300 00 50

E-post:trollhattan@nordlo.com

Salgssjef

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

Uppsala

Nordlo Uppsala

Axel Johanssons gata 6B

754 50 UPPSALA

Telefon:+46 (0)18-56 75 00

E-post:uppsala@nordlo.com

Salgssjef

Jonas Berggren

E-post:jonas.berggren@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Utbildning

Nordlo Utbildning

Kristallen

754 50 Uppsala

Telefon:+46 (0)70-874 70 28

E-post:nordloutbildning@nordlo.com

Salgssjef

Jan-Gunnar Nergård

E-post:jan-gunnar.nergard@nordlo.com

adm.dir.

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Vennesla, Norge

Nordlo i Vennesla, Norge

Hunsfos Næringspark

PM5, 4Etg, NORGE

Telefon:+47 38 13 70 00

E-post:vennesla@nordlo.com

Salg

Marius Mønsted

Telefon:+47 97 41 27 07

E-post:marius.monsted@nordlo.com

Office Manager

Anders Lervold

Telefon:+47 90 55 77 46

E-post:anders.lervold@nordlo.com

Velg kontor

Växjö

Nordlo Växjö

Arabygatan 9

352 46 VÄXJÖ

Telefon:+46 (0)470-77 99 99

E-post:vaxjo@nordlo.com

Salgssjef

Åse Thuveson

E-post:ase.thuveson@nordlo.com

CEO

Björn Andersson

Telefon:0470-779 997

E-post:bjorn.andersson@nordlo.com

Örebro

Nordlo i Närke

Boställsvägen 7

702 27 ÖREBRO

Telefon:+46 0)19-121060

E-post:info.orebro@nordlo.com

Support

Telefon:+46 (0)19 12 10 60

Salgssjef

Tomas Asklöv

Telefon:+46(0)70-9261606

E-post:tomas.asklov@nordlo.com

CEO

Mathias Ljungsten

Telefon:+46 (0)70-570 20 84

E-post:mathias.ljungsten@insignis.se