Kontakta Nordens nya IT-partner

Oavsett om du redan samarbetar med oss eller bara är nyfiken på hur vi kan hjälpa dig att växa – hör av dig!

Du hittar oss lokalt

Med lokal närvaro på ett 30-tal orter runt om i Norden kan du troligtvis hitta oss runt hörnet, och vi är aldrig längre än ett samtal bort.

Vill du veta mer om Nordlo och vad vi kan göra för dig, skicka ett mejl eller ring vårt närmaste kontor. Om du redan samarbetar med oss och behöver hjälp med något, kontakta vår support.

Illustration of scandinavia
Välj ort

Borås

Nordlo Borås

Katrinedalsgatan 22

504 51 BORÅS

Telefon:+46 (0)33-430 09 00

E-post:boras@nordlo.com

Säljchef

Christian Fast

Telefon:+46 (0)76-643 04 88

E-post:christian.fast@nordlo.com

VD

Per Bidemyr

E-post:per.bidemyr@nordlo.com

Eskilstuna

Nordlo Eskilstuna

Kungsgatan 96

632 21 ESKILSTUNA

Telefon:+46 (0)16-403 00 90

E-post:eskilstuna@nordlo.com

Säljare

Zebastian Bornemar

Telefon:+46 (0)76 310 83 01

E-post:zebastian.bornemar@nordlo.com

VD

Robert Öhlin

E-post:robert.ohlin@nordlo.com

Falköping

Nordlo Falköping

Prästgårdsgatan 16

521 43 FALKÖPING

Telefon:+46 (0)500-44 46 20

E-post:falkoping@nordlo.com

Säljchef

Jan Doverfors

E-post:jan.doverfors@nordlo.com

VD

Torbjörn Halldén

E-post:torbjorn.hallden@nordlo.com

Falun

Nordlo Falun

Norra Järnvägsgatan 25

791 35 FALUN

Telefon:+46 (0)23-78 88 00

E-post:falun@nordlo.com

Säljare

André Lunneborg

E-post:andre.lunneborg@nordlo.com

VD

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Gävle

Nordlo Gävle

Lötängsgatan 13

803 01 GÄVLE

Telefon:+46 (0)26-66 55 00

E-post:gavle@nordlo.com

Säljare

Rickard Forsberg

E-post:rickard.forsberg@nordlo.com

VD

Daniel Blomquist

E-post:daniel.blomquist@nordlo.com

Göteborg City

Nordlo Göteborg City

Odinsgatan 11

411 03 Göteborg

Telefon:+46 (0)31-703 56 00

E-post:goteborgcity@nordlo.com

Säljchef

Karl Nilja

Telefon:+46 (0)709 52 92 18

E-post:karl.nilja@nordlo.com

VD

Claes Willén

E-post:claes.willen@nordlo.com

Göteborg Lindholmen

Nordlo Göteborg Lindholmen

Miraallén 4

417 58 Göteborg

Telefon:+46 (0)31-300 00 50

E-post:goteborglindholmen@nordlo.com

Säljchef

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

VD

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

Halmstad

Nordlo Halmstad

Karl XI:s väg 33

302 94 HALMSTAD

Telefon:+46 (0)35-15 29 15

E-post:halmstad@nordlo.com

Säljchef

Johan Berg

E-post:Johan.B.Berg@nordlo.com

VD

David Pålsson

E-post:david.palsson@nordlo.com

Jönköping

Nordlo Jönköping

Herkulesvägen 10

553 03 JÖNKÖPING

Telefon:+46 (0)36-440 07 00

E-post:jonkoping@nordlo.com

Säljchef

Martin Gårdenheim

E-post:martin.gardenheim@nordlo.com

VD

Paula Ahlander

E-post:paula.ahlander@nordlo.com

Kalmar

Nordlo Kalmar

Slöjdaregatan 5

393 66 KALMAR

Telefon:+46 (0)480-193 25

E-post:kalmar@nordlo.com

Säljchef

Johannes Samuelsson

E-post:johannes.samuelsson@nordlo.com

VD

Magnus Söderberg

E-post:magnus.soderberg@nordlo.com

Karlshamn

Nordlo Karlshamn

Sölvesborgsvägen 37

374 32 Karlshamn

Telefon:+46 (0)454-75 11 00

Säljchef

Johannes Samuelsson

E-post:johannes.samuelsson@nordlo.com

VD

Magnus Söderberg

E-post:magnus.soderberg@nordlo.com

Karlskrona

Nordlo Karlskrona

Telefon:+46 (0)455-300210

E-post:support.sydost@nordlo.com

Säljchef

Johannes Samuelsson

E-post:johannes.samuelsson@nordlo.com

VD

Magnus Söderberg

E-post:magnus.soderberg@nordlo.com

Lidköping

Nordlo Lidköping

Sockerbruksgatan 20

531 40 LIDKÖPING

Telefon:+46 (0)500-44 46 20

E-post:lidkoping@nordlo.com

Säljchef

Jan Doverfors

E-post:jan.doverfors@nordlo.com

VD

Torbjörn Halldén

E-post:torbjorn.hallden@nordlo.com

Linköping

Nordlo Linköping

Norra Oskarsgatan 18

582 73 LINKÖPING

Telefon:+46 (0)13-470 88 60

E-post:linkoping@nordlo.com

Säljchef

Mikael Skjärvold

E-post:mikael.skjarvold@nordlo.com

VD

Andreas Jonsson

E-post:andreas.jonsson@nordlo.com

Ljungby

Nordlo Ljungby

Viaduktgatan 1

341 32 LJUNGBY

Telefon:+46 (0)372-73 45 00

E-post:ljungby@nordlo.com

Säljchef

Christopher Bohlin

E-post:christopher.bohlin@nordlo.com

VD

Joakim Persson

E-post:joakim.persson@nordlo.com

Lund

Nordlo Lund

Medicon Village, Hus 301, Scheelevägen 2

223 81 LUND

Telefon:+46 (0)46-25 98 00

E-post:lund@nordlo.com

Säljchef

Anders Strömsten

E-post:anders.stromsten@nordlo.com

VD

Anders Strömsten

E-post:anders.stromsten@nordlo.com

Malmö

Nordlo Malmö

Krusegatan 19

212 25 MALMÖ

Telefon:+46 (0)46-25 98 00

E-post:malmo@nordlo.com

Säljchef

Anders Strömsten

E-post:anders.stromsten@nordlo.com

VD

Anders Strömsten

E-post:anders.stromsten@nordlo.com

Malung

Nordlo Malung

Thorolfsvägen 1

782 30 MALUNG

Telefon:+46 (0)280-719 99

E-post:malung@nordlo.com

Säljchef

André Lunneborg

E-post:andre.lunneborg@nordlo.com

VD

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Nordlo Utbildning

Nordlo Nordlo Utbildning

Kristallen

754 50 UPPSALA

Telefon:+46 (0)70-874 70 28

E-post:nordloutbildning@nordlo.com

Anmälan till IT-kurser

www.nordloutbildning.se

Säljchef

Jan-Gunnar Nergård

Telefon:+46 (0)70-874 70 28

E-post:jan-gunnar.nergard@nordlo.com

VD

Jan-Gunnar Nergård

Telefon:+46 (0)70-874 70 28

E-post:jan-gunnar.nergard@nordlo.com

Norrköping

Nordlo Norrköping

Fjärilsgatan 5

603 61 NORRKÖPING

Telefon:+46 (0)11-473 29 00

E-post:norrkoping@nordlo.com

Säljchef

Mikael Skjärvold

E-post:mikael.skjarvold@nordlo.com

VD

Andreas Jonsson

E-post:andreas.jonsson@nordlo.com

Nyköping

Nordlo Nyköping

Bagaregatan 2

611 31 NYKÖPING

Telefon:+46 (0)155-29 37 00

E-post:nykoping@nordlo.com

Säljchef

Niclas Österlund

E-post:niclas.osterlund@nordlo.com

VD

Anders Strömsten

E-post:anders.stromsten@nordlo.com

Ronneby

Nordlo Ronneby

Soft Center Etapp III

372 25 RONNEBY

Telefon:+46 (0)457-191 95

E-post:ronneby@nordlo.com

Säljchef

Johannes Samuelsson

E-post:johannes.samuelsson@nordlo.com

VD

Magnus Söderberg

E-post:magnus.soderberg@nordlo.com

Skellefteå

Nordlo Skellefteå

Skeppargatan 19

931 32 SKELLEFTEÅ

Telefon:+46 (0)910-711 400

E-post:skelleftea@nordlo.com

Säljchef

Peder Gustavsson

E-post:peder.gustavsson@nordlo.com

VD

Peder Gustavsson

E-post:peder.gustavsson@nordlo.com

Skövde

Nordlo Skövde

Norregårdsvägen 2B

541 34 SKÖVDE

Telefon:+46 (0)500-44 46 20

E-post:skovde@nordlo.com

Säljchef

Jan Doverfors

E-post:jan.doverfors@nordlo.com

VD

Torbjörn Halldén

E-post:torbjorn.hallden@nordlo.com

Stockholm City

Nordlo Stockholm City

Norra Stationsgatan 61

113 43 Stockholm

Telefon:+46 (0)8-692 92 00

E-post:stockholmcity@nordlo.com

Säljchef

Jonas Forss

E-post:jonas.forss@nordlo.com

VD

Claes Willén

E-post:claes.willen@nordlo.com

Stockholm Kista

Nordlo Stockholm Kista

Skalholtsgatan 9

164 40 Kista

Telefon:+46 (0)31-300 00 50

E-post:stockholmkista@nordlo.com

Säljchef

Anette Vejdegren

E-post:anette.vejdegren@nordlo.com

VD

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

Stockholm Liljeholmen

Nordlo Stockholm Liljeholmen

Årstaängsvägen 21C

117 43 STOCKHOLM

Telefon:+46 (0)8-517 844 00

E-post:stockholmliljeholmen@nordlo.com

Säljchef

Gustav Tjernström

E-post:gustav.tjernstrom@nordlo.com

VD

Jonas Norberg

E-post:jonas.norberg@nordlo.com

Sälen

Nordlo Sälen

Långmorvägen 17

780 67 SÄLEN

Telefon:+46 (0)280-719 99

E-post:salen@nordlo.com

Säljchef

André Lunneborg

E-post:andre.lunneborg@nordlo.com

VD

Andreas Gärdsback

E-post:andreas.gardsback@nordlo.com

Södertälje

Nordlo Södertälje

Morabergsvägen 33B

152 42 SÖDERTÄLJE

Telefon:+46 (0)8-51784400

E-post:sodertalje@nordlo.com

Säljchef

Gustav Tjernström

E-post:gustav.tjernstrom@nordlo.com

VD

Jonas Norberg

E-post:jonas.norberg@nordlo.com

Tranås

Nordlo Tranås

Storgatan 41

573 32 TRANÅS

Telefon:+46 (0)140-101 60

E-post:tranas@nordlo.com

Säljchef

Martin Gårdenheim

E-post:martin.gardenheim@nordlo.com

VD

Paula Ahlander

E-post:paula.ahlander@nordlo.com

Trollhättan

Nordlo Trollhättan

Mellanvägen 7

461 38 TROLLHÄTTAN

Telefon:+46 (0)31-300 00 50

E-post:trollhattan@nordlo.com

Säljchef

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

VD

Mats Franzén

E-post:mats.franzen@nordlo.com

Uppsala

Nordlo Uppsala

Box 11050, Axel Johanssons gata 6D

754 51 UPPSALA

Telefon:+46 (0)18-56 75 00

E-post:uppsala@nordlo.com

Säljchef

Anders Gester

E-post:anders.gester@nordlo.com

VD

Anders Gester

E-post:anders.gester@nordlo.com

Vennesla, Norge

Nordlo Vennesla, Norge

Hunsfos Næringspark

PM5, 4Etg, NORGE

Telefon:+47 38 13 70 00

E-post:vennesla@nordlo.com

Support

Telefon:+47 90 02 03 01

Sälj

Lasse Johnson

Telefon:+47 41 85 15 12

E-post:lasse.johnson@nordlo.com

VD

Geir Sandaker

E-post:geir.sandaker@nordlo.com

Växjö

Nordlo Växjö

Box 441, Södra Vallviksvägen 8

351 06 VÄXJÖ

Telefon:+46 (0)470-77 99 99

E-post:vaxjo@nordlo.com

Säljchef

Christopher Bohlin

E-post:christopher.bohlin@nordlo.com

VD

Joakim Persson

E-post:joakim.persson@nordlo.com

Örebro

Nordlo Örebro

Boställsvägen 7

702 27 ÖREBRO

Telefon:+46 (0)19-20 71 10

E-post:orebro@nordlo.com

Säljchef

Johan Lundh

E-post:johan.lundh@nordlo.com

VD

Thomas Israelsson

E-post:thomas.israelsson@nordlo.com