Velkommen til Nordlo Sarpsborg

Vi i Nordlo Sarpsborg (tidligere NiSec) er totalleverandør av IT-løsninger og IT-sikkerhet til bedrifter og offentlige etater på Østlandet.

Alt under kontroll

Vårt fokus og fagfelt har siden oppstarten i 1999 vært sikker IT-drift for alle våre kunder på det sentrale Østlandet. Vi har fulgt utviklingen på teknologi og IT-sikkerhet hele veien, for å gi kundene våre en trygg og forutsigbar IT-hverdag.

Enten du er på jakt etter trygge og gode IT-systemer som fungerer for deg og din bedrift, eller om du ønsker å kutte serveren å flytte alt i skyen - så har vi kompetansen og løsningene for deg. For deg som vil beholde serveren og som trenger et sikkert og optimalt datanettverk og IT-drift, kan du være trygg på at du finner de tryggeste løsningene hos oss.

IT-avdeling
For de fleste små og mellomstore bedrifter er det ikke nødvendig med en egen IT-avdeling. Nordlo Sarpsborg tilbyr komplette løsninger for drift av ditt IT-system. På denne måten har du forutsigbare kostnader og kan enkelt skalere opp eller ned, enten du får nye ansatte eller midlertidtige brukere, trenger mer lagringsplass eller må oppdatere programvare, brannmur og antivirus.

Vi holder deg oppdatert
Vi kan flytte hele din IT-løsning til skyen og ta ansvaret for alle installasjoner og drifting slik at maskiner, programvare og sikkerhetsløsninger alltid er oppdatert og overvåket. Du er også beskyttet mot fysiske faktorer som brann, vannlekkasjer og tyveri.

Våre ansatte har et minimumskrav på fire sertifiseringer hvert år. Det betyr at vi alltid må holde oss oppdatert på hva som rører seg i bransjen, noe en liten intern IT-avdeling ikke har muligheten til.

Her finner du mer informasjon om vår avdeling og hvilken kunnskap vi besitter nordlo.nisec.no

Velkommen til Nordlo Sarpsborg!

Support

Telephone: +47 69015970

E-post: support.sarpsborg@nordlo.com

Teamleder salg

Anneli Waleniussen

Telephone: 45860261

E-post: anneli.waleniussen@nordlo.com

CEO

Rune Johannessen

Telephone: +47 93019304

E-post: rune.johannessen@nordlo.com

Ansatte i Sarpsborg

Rune Johannessen, Daglig leder
Tel: +47 93019304
rune.johannessen@nordlo.com

Mona Hemma, Økonomiansvarlig
Telefon: +47 93408037
mona.hemma@nordlo.com

Per-Kristian Berntsen, Account Manager
Telefon: +47 90841263
per.berntsen@nordlo.com

Porträtt på Anneli Waleniussen

Anneli Waleniussen, Account Manager
Telefon: +47 45800261
anneli.waleniussen@nordlo.com

John Arne Vonskar, Account Manager
Telefon: +47 97072055
john.vonskar@nordlo.com

Espen Wallin, Sikkerhets Konsulent
Telefon: +47 98214916
espen.wallin@nordlo.com

Svein Olav Lybekk, Sikkerhets Konsulent
Telefon: +47 93008074
svein.lybekk@nordlo.com

Anders Lindh, Senior konsulent
Telefon: +47 792601018
anders.lindh@nordlo.com

André Sandvik, Senior konsulent
Telefon: +47 93462635
andre.sandvik@nordlo.com

Daniel Ryen, Sikkerhets Konsulent
Telefon: +47 45295166
daniel.ryen@nordlo.com

Jørgen Faale, IT-Konsulent
Telefon: +47 90690989
jorgen.faale@nordlo.com

Amanda Hansen, IT-konsulent
Telefon: +47 98214920
amanda.hansen@nordlo.com

Simen Jacobsen, Senior konsulent
Telefon: +47 93099911
simen.jacobsen@nordlo.com

Bjørn Morten Gjellebæk, Senior konsulent
Telefon: +47 92841033
bjorn.gjellebaek@nordlo.com

Jens-Christian Gullberg, IT-konsulent
Telefon: +47 48012324
jens.gullberg@nordlo.com

Jens Noteng, IT-konsulent
Telefon: +47 46694737
jens.noteng@nordlo.com

Synne Steinmo, Selger
Telefon: +47 41391103
synne.steinmo@nordlo.com

Even Snekkenes, IT-konsulent
Telefon: +47 48170545
even.snekkenes@nordlo.com

Henning Bødtker-Lund, IT-konsulent
Telefon: +47 98280211
henning.bodtker-lund@nordlo.com

Steinar Martinsen, IT-konsulent
Telefon: +47 95996374
steinar.martinsen@nordlo.com

Jan Molteberg, selger
Telefon: +47 97491491
jan.molteberg@nordlo.com

Olav Fagerås, Sikkerhets Konsulent
Telefon: +47 93672896
olav.fageras@nordlo.com

Ole Martin Olsen Tiben, Nettverks konsulent
Telefon: +47 45861165
ole.tiben@nordlo.com

Wiggo Kristiansen, Senior nettverkskonsulent
Telefon: +47 92231430
wiggo.kristiansen@nordlo.com

Tobias Torkildsen, Lærling
Telefon: +47 41391103
tobias.torkildsen@nordlo.com

Vil du komme i kontakt?

Vi elsker kundedialoger og utfordringer. Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg!

  • Avsnittsavdelare

  • Avsnittsavdelare