Velkommen til Nordlo Bergen

Vi i Nordlo i Bergen (tidligere Lerøen Datapartner) er en totalleverandør av IT-løsninger til selskaper i Vestland, Vest-Norge.

Langsiktige relasjoner skaper merverdi

Kjernen i vårt tilbud er datasenter, skytjenester, IT-drift og konsulenttjenester. Vi har 13 ansatte som arbeider med kunder innen media, forlagsbransjen samt transport-, energi- og industrisektoren.

Spesialister også innen utvikling
Nordlo Bergen har et eget team som har spesialisert seg på utvikling. Vårt team leverer løsninger fra små, uavhengige nettsteder til store, tilpassede portaler og applikasjoner med hundretusenvis av brukere. Løsningene drives i stor grad fra vårt eget datasenter, men kan også plasseres lokalt hos kunden eller i skyen ved behov.

Nettstedene kan leveres over kjente plattformer som WordPress eller Drupal, som begge er solide, sikre og effektive plattformer for brukerhåndtert publisering med millioner av brukere over hele verden.

I tillegg til programmering har vi også stor kompetanse og erfaring innen management, arkitektur, design, modellering, integrasjon, oppgradering og vedlikehold av eksisterende systemer. Vi arbeider alltid i samråd med kunden i valget av plattform og løsning for å komme frem til den beste løsningen.

Vårt mål er alltid å levere merverdi til våre kunder. Derfor tror vi også på langsiktige relasjoner der vi bidrar kontinuerlig med engasjement, kompetanse og kapasitet for å oppnå den beste kvaliteten og de beste løsningene.

Vi hjelper våre kunder gjennom hele prosjektet, fra planlegging og beskrivelse til gjennomføring, forvaltning, lansering og vedlikehold. Vi leverer løsningene som prosjekter, ofte med eget personale, men iblant også sammen med kundens egne ressurser.

Velkommen til Nordlo Bergen

Support

Telephone: +47 55 36 20 20

Email: support.bergen@nordlo.com

Salgssjef

Eirik Gaarden

Telephone: +47 982 83 567

Email: eirik.gaarden@nordlo.com

CEO

Bjørn André Lerøen

Telephone: +47 905 29 845

Email: bjorn.leroen@nordlo.com

Ansatte i Bergen

Bjørn André Lerøen, CEO
Tel: +47 905 29 845 
bjorn.leroen@nordlo.com

Eirik Gaarden, Leder utvikling
Telefon: +47 982 83 567
eirik.gaarden@nordlo.com

Anders Hauge, Senior systemkonsulent
Telefon: +47 905 29 847
anders.hauge@nordlo.com

Esben Varberg, Senior systemkonsulent
Telefon: +47 982 83 568
esben.varberg@nordlo.com

Einar Mogen, Fullstack seniorutvikler
Telefon: +47 479 20 747
einar.mogen@nordlo.com

Thomas Hope, Senior systemkonsulent
Telefon: +47 415 49 111
thomas.hope@nordlo.com

Mikal Angell, Seniorkonsulent IT-drift
Telefon: +47 994 17 733
mikal.angell@nordlo.com

Tom Wisløff, SeniorkonsulentIT-drift
Telefon: +47 908 44 846
tom.wisloff@nordlo.com

Thomas Regin, Fullstack seniorutvikler
Telefon: +47 911 47 775
thomas.regin@nordlo.com

Øyvind Sandvik, Konsulent utvikling
Telefon: +47 402 40 392
oyvind.sandvik@nordlo.com

Terje Andre Andersen, Konsulent IT-drift
Telefon: +47 913 12 279
terje.andersen@nordlo.com

Erik B. Sem-Olsen, Konsulent IT-drift & web
Telefon: +47 919 08 245
erik.sem-olsen@nordlo.com

Mette T. Lerøen, Kontoransvarlig
Telefon: +47 55 36 20 20
mette.leroen@nordlo.com

Vil du komme i kontakt med Nordlo Bergen?

Fyll ut skjemaet nedenfor, så kontakter vi deg snart!