Vi finnes her

Uansett om du allerede samarbeider med oss eller bare er nysgjerrig på hvordan vi kan hjelpe deg med å vokse – ta kontakt med oss!

Vi finnes mange steder

Nordlo er et nytt kapittel i vår historie, og vi er nå en sterk utfordrer innen IT-infrastruktur, skytjenester og digitalisering for små og mellomstore organisasjoner i hele Norden.

I dag er vi 575 medarbeidere fordelt på et 30-talls kontorer i både Norge og Sverige. Vi har en ambisjon om å vokse på det nordiske markedet, men alltid med en nærhet til de menneskene og organisasjonene vi jobber med.

Anskaffelse:
Jonas Forss
Tel: +46(0)72-206 54 27
jonas.forss@nordlo.com

Illustration of scandinavia
Sted

Borås

Nordlo Borås

Katrinedalsgatan 22

504 51 BORÅS

Telephone: +46 (0)33-430 09 00

Email: boras@nordlo.com

Support

Telephone: +46 (0)33-430 09 00

Email: support@nordlo.com

Selger

Per Bidemyr

Email: per.bidemyr@nordlo.com

CEO

Per Bidemyr

Email: per.bidemyr@nordlo.com

Eskilstuna

Nordlo Eskilstuna

Kungsgatan 96

632 21 ESKILSTUNA

Telephone: +46 (0)16-403 00 90

Email: eskilstuna@nordlo.com

Selger

Zebastian Bornemar

Telephone: +46 (0)76 310 83 01

Email: zebastian.bornemar@nordlo.com

CEO

Robert Öhlin

Email: robert.ohlin@nordlo.com

Falköping

Nordlo Falköping

Prästgårdsgatan 16

521 43 FALKÖPING

Telephone: +46 (0)500-44 46 20

Email: falkoping@nordlo.com

Salgssjef

Jan Doverfors

Email: jan.doverfors@nordlo.com

CEO

Torbjörn Halldén

Email: torbjorn.hallden@nordlo.com

Falun

Nordlo Falun

Norra Järnvägsgatan 25

791 35 FALUN

Telephone: +46 (0)23-78 88 00

Email: falun@nordlo.com

Selger

André Lunneborg

Email: andre.lunneborg@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

Email: andreas.gardsback@nordlo.com

Gävle

Nordlo Gävle

Lötängsgatan 13

803 01 GÄVLE

Telephone: +46 (0)26-66 55 00

Email: gavle@nordlo.com

Selger

Rickard Forsberg

Email: rickard.forsberg@nordlo.com

CEO

Daniel Blomquist

Email: daniel.blomquist@nordlo.com

Göteborg City

Nordlo Göteborg City

Odinsgatan 11

411 03 Göteborg

Telephone: +46 (0)31-703 56 00

Email: goteborgcity@nordlo.com

Salgssjef

Karl Nilja

Telephone: +46 (0)709 52 92 18

Email: karl.nilja@nordlo.com

CEO

Claes Willén

Email: claes.willen@nordlo.com

Halmstad

Nordlo Halmstad

Karl XI:s väg 33

302 94 HALMSTAD

Telephone: +46 (0)35-15 29 15

Email: halmstad@nordlo.com

Salgssjef

Johan Berg

Email: Johan.B.Berg@nordlo.com

CEO

David Pålsson

Email: david.palsson@nordlo.com

Improve

Nordlo Improve

Miraallén 4

417 58 Göteborg

Telephone: +46 (0)31-300 00 50

Email: goteborglindholmen@nordlo.com

Salgssjef

Mats Franzén

Email: mats.franzen@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

Email: mats.franzen@nordlo.com

Improve

Nordlo Improve

Skalholtsgatan 9

164 40 Kista

Telephone: +46 (0)31-300 00 50

Email: stockholmkista@nordlo.com

Salgssjef

Anette Vejdegren

Email: anette.vejdegren@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

Email: mats.franzen@nordlo.com

Jönköping

Nordlo Jönköping

Herkulesvägen 10

553 03 JÖNKÖPING

Telephone: +46 (0)36-440 07 00

Email: jonkoping@nordlo.com

Salgssjef

Martin Gårdenheim

Email: martin.gardenheim@nordlo.com

CEO

Paula Ahlander

Email: paula.ahlander@nordlo.com

Kalmar

Nordlo Kalmar

Slöjdaregatan 5

393 66 KALMAR

Telephone: +46 (0)480-193 25

Email: kalmar@nordlo.com

Salgssjef

Johannes Samuelsson

Email: johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

Email: magnus.soderberg@nordlo.com

Karlshamn

Nordlo Karlshamn

Sölvesborgsvägen 37

374 32 Karlshamn

Telephone: +46 (0)454-75 11 00

Support

Email: support@netcomp.se

Salgssjef

Johannes Samuelsson

Email: johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

Email: magnus.soderberg@nordlo.com

Karlskrona

Nordlo Karlskrona

Telephone: +46 (0)455-300210

Salgssjef

Johannes Samuelsson

Email: johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

Email: magnus.soderberg@nordlo.com

Lidköping

Nordlo Lidköping

Sockerbruksgatan 20

531 40 LIDKÖPING

Telephone: +46 (0)500-44 46 20

Email: lidkoping@nordlo.com

Salgssjef

Jan Doverfors

Email: jan.doverfors@nordlo.com

CEO

Torbjörn Halldén

Email: torbjorn.hallden@nordlo.com

Linköping

Nordlo Linköping

Norra Oskarsgatan 18

852 73 LINKÖPING

Telephone: +46 (0)13-470 88 60

Email: linkoping@nordlo.com

Salgssjef

Mikael Skjärvold

Email: mikael.skjarvold@nordlo.com

CEO

Andreas Jonsson

Email: andreas.jonsson@nordlo.com

Ljungby

Nordlo Ljungby

Viaduktgatan 1

341 32 LJUNGBY

Telephone: +46 (0)372-73 45 00

Email: ljungby@nordlo.com

Salgssjef

Christopher Bohlin

Email: christopher.bohlin@nordlo.com

CEO

Joakim Persson

Email: joakim.persson@nordlo.com

Lund

Nordlo Lund

Medicon Village, Hus 301, Scheelevägen 2

223 81 LUND

Telephone: +46 (0)46-25 98 00

Email: lund@nordlo.com

Salgssjef

Anders Strömsten

Email: anders.stromsten@nordlo.com

CEO

Anders Strömsten

Email: anders.stromsten@nordlo.com

Malmö

Nordlo Malmö

Krusegatan 19

212 25 MALMÖ

Telephone: +46 (0)46-25 98 00

Email: malmo@nordlo.com

Salgssjef

Anders Strömsten

Email: anders.stromsten@nordlo.com

CEO

Anders Strömsten

Email: anders.stromsten@nordlo.com

Malung

Nordlo Malung

Thorolfsvägen 1

782 30 MALUNG

Telephone: +46 (0)280-719 99

Email: malung@nordlo.com

Salgssjef

André Lunneborg

Email: andre.lunneborg@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

Email: andreas.gardsback@nordlo.com

Nordlo Utbildning

Nordlo Nordlo Utbildning

Kristallen

754 50 UPPSALA

Telephone: +46 (0)33-430 09 00

Email: nordloutbildning@nordlo.com

Salgssjef

Jan-Gunnar Nergård

Telephone: +46(0)72-54 54 544

Email: jan-gunnar.nergard@nordlo.com

CEO

Jan-Gunnar Nergård

Telephone: +46(0)72-54 54 544

Email: jan-gunnar.nergard@nordlo.com

Norrköping

Nordlo Norrköping

Fjärilsgatan 5

603 61 NORRKÖPING

Telephone: +46 (0)11-473 29 00

Email: norrkoping@nordlo.com

Salgssjef

Mikael Skjärvold

Email: mikael.skjarvold@nordlo.com

CEO

Andreas Jonsson

Email: andreas.jonsson@nordlo.com

Nyköping

Nordlo Nyköping

Bagaregatan 2

611 31 NYKÖPING

Telephone: +46 (0)155-29 37 00

Email: nykoping@nordlo.com

Salgssjef

Niclas Österlund

Email: niclas.osterlund@nordlo.com

CEO

Anders Strömsten

Email: anders.stromsten@nordlo.com

Ronneby

Nordlo Ronneby

Soft Center Etapp III

372 25 RONNEBY

Telephone: +46 (0)457-191 95

Email: ronneby@nordlo.com

Salgssjef

Johannes Samuelsson

Email: johannes.samuelsson@nordlo.com

CEO

Magnus Söderberg

Email: magnus.soderberg@nordlo.com

Skellefteå

Nordlo Skellefteå

Skeppargatan 19

931 32 SKELLEFTEÅ

Telephone: +46 (0)910-711 400

Email: skelleftea@nordlo.com

Salgssjef

Peder Gustavsson

Email: peder.gustavsson@nordlo.com

CEO

Peder Gustavsson

Email: peder.gustavsson@nordlo.com

Skövde

Nordlo Skövde

Norregårdsvägen 2B

541 34 SKÖVDE

Telephone: +46 (0)500-44 46 20

Email: skovde@nordlo.com

Salgssjef

Jan Doverfors

Email: jan.doverfors@nordlo.com

CEO

Torbjörn Halldén

Email: torbjorn.hallden@nordlo.com

Stockholm City

Nordlo Stockholm City

Norra Stationsgatan 61

113 43 Stockholm

Telephone: +46 (0)8-692 92 00

Email: stockholmcity@nordlo.com

Support

Telephone: +46 (0)8-692 92 70

Email: support@dicom.se

Salgssjef

Jonas Forss

Email: jonas.forss@nordlo.com

CEO

Claes Willén

Email: claes.willen@nordlo.com

Stockholm Liljeholmen

Nordlo Stockholm Liljeholmen

Årstaängsvägen 21C

117 43 STOCKHOLM

Telephone: +46 (0)8-51784400

Email: stockholmliljeholmen@nordlo.com

Salgssjef

Gustav Tjernström

Email: gustav.tjerstrom@nordlo.com

CEO

Jonas Norberg

Email: jonas.norberg@nordlo.com

Sälen

Nordlo Sälen

Långmorvägen 17

780 67 SÄLEN

Telephone: +46 (0)280-719 99

Email: salen@nordlo.com

Salgssjef

André Lunneborg

Email: andre.lunneborg@nordlo.com

CEO

Andreas Gärdsback

Email: andreas.gardsback@nordlo.com

Södertälje

Nordlo Södertälje

Morabergsvägen 33B

152 42 SÖDERTÄLJE

Telephone: +46 (0)8-51784400

Email: sodertalje@nordlo.com

Salgssjef

Gustav Tjernström

Email: gustav.tjerstrom@nordlo.com

CEO

Jonas Norberg

Email: jonas.norberg@nordlo.com

Tranås

Nordlo Tranås

Storgatan 41

573 32 TRANÅS

Telephone: +46 (0)140-101 60

Email: tranas@nordlo.com

Salgssjef

Martin Gårdenheim

Email: martin.gardenheim@nordlo.com

CEO

Paula Ahlander

Email: paula.ahlander@nordlo.com

Trollhättan

Nordlo Trollhättan

Mellanvägen 7

461 38 TROLLHÄTTAN

Telephone: +46 (0)31-300 00 50

Email: trollhattan@nordlo.com

Salgssjef

Mats Franzén

Email: mats.franzen@nordlo.com

CEO

Mats Franzén

Email: mats.franzen@nordlo.com

Uppsala

Nordlo Uppsala

Box 11050, Axel Johanssons gata 6D

754 51 UPPSALA

Telephone: +46 (0)18-56 75 00

Email: uppsala@nordlo.com

Salgssjef

Anders Gester

Email: anders.gester@nordlo.com

CEO

Anders Gester

Email: anders.gester@nordlo.com

Uppsala utbildning

Nordlo Uppsala utbildning

Salgssjef

Jan-Gunnar Nergård

Email: jan-gunnar.nergard@nordlo.com

Jan-Gunnar Nergård

Email: jan-gunnar.nergard@nordlo.com

Vennesla, Norge

Nordlo Vennesla, Norge

Hunsfos Næringspark

PM5, 4Etg, NORGE

Telephone: +47 38 13 70 00

Email: vennesla@nordlo.com

Support

Telephone: +47 90 02 03 01

Salg

Lasse Johnson

Telephone: +47 41 85 15 12

Email: lasse.johnson@nordlo.com

CEO

Geir Sandaker

Email: geir.sandaker@nordlo.com

Växjö

Nordlo Växjö

Box 441, Södra Vallviksvägen 8

351 06 VÄXJÖ

Telephone: +46 (0)470-77 99 99

Email: vaxjo@nordlo.com

Salgssjef

Christopher Bohlin

Email: christopher.bohlin@nordlo.com

CEO

Joakim Persson

Email: joakim.persson@nordlo.com

Örebro

Nordlo Örebro

Boställsvägen 7

702 27 ÖREBRO

Telephone: +46 (0)19-20 71 10

Email: orebro@nordlo.com

Salgssjef

Johan Lundh

Email: johan.lundh@nordlo.com

CEO

Thomas Israelsson

Email: thomas.israelsson@nordlo.com